Apilus İğneli Epilasyon

İğneli epilasyonda Kanada’nın uluslar arası alanda hizmet veren DECTRO INTERNATİONAL firmasının Kanada’da ürettiği Apilus firmasının CLEO cihazını kullanmaktayız.

İğneli Epilasyon Nedir? İğneli epilasyon yaklaşık 100 yıldır uygulanan en eski ve güvenle yapılan epilasyon yöntemidir. iğneli epilasyon her kıl tipi için en etkili ve avuç içi kadar pürüzsüz yapabilecek tek uygulamadır.  İğneli epilasyon yöntemi ustalık gerektiren ve mutlaka steril koşullarda uygulanması gereken bir işlemdir. Bu yöntemde,kıl inceliğinde esnek ve yumuşak bir iğnenin kıl köküne girilerek zayıf bir elektiriksel akım uygulanır. Böylece kıl köklerindeki kılı besleyen büyüme kesesini tahrip ederek kılın tekrar çıkmamasını sağlayan kalıcı bir çözümdür.Uygulanacak seans sayısı, kılların çıkış süresi,yapısı,rengi ve yoğunluğuna göre belirlenir.

Bu cihaz Flash, Termoliz modlarını kullanılan ve acıyı azaltmak için saniyenin % 1 sürede verilen 13.56 Mhz ve 27 Mhz’lık yüksek frekanslı teknolojileri bünyesinde barındırır. Kullandığımız Apilus cihazları Kanada’da Üniversite Laval Hospital Center’da araştırmacı bilim adamı ve profesör olan Doktor Charles Doillon ile iş birliği içinde karşılaştırmalı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalar minimum enerji ile maksimum sonuçlara ulaşmayı her geçen gün yeni teknikler ile artırmaktadır. Apilusun sahip olduğu 13,56 ve 27 Mhz lik teknoloji ise işlem anı süresinin kısalmasını sağlamaktadır ve buna göre iğneli epilasyonun en acısız işlemi gerçekleştiren yöntemi Apilistur.

CİHAZ TANITIM VİDEOSU

Cihaz Uygulamaları

.

 

diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat