MedLite C6 Q­Switch

MedLite C6 Q­Switch Nd:YAG lazer, her cilt tipine uygun, çoklu dalga boylarıyla (532 nm, 1064 nm, 585 nm, 650 nm) PhotoAcoustic teknolojisini kullanarak etkin tedavi sağlar.

PhotoAcoustic etki, yüksek güç ve nanosaniyelik atışlar genişliğini birleştirerek, pik enerjisini epidermis katmanından, dokunun normal dinlenme süresinden daha hızlı dağıtır.
Sonuç güvenilir ve etkilidir.

Uygulama Alanları

 • Dövme Silme (Tüm Renklerde)
 • Epidermal ve Dermal Pigmente Lezyonlar
 • Non-Ablative Cilt Yenileme
 • Cilt Gençleştirme
 • Kırışıklık ve İnce Çizgiler
 • Akne Skarı
 • Yara İzleri
 • Melazma
 • Gözenek Sıkılaştırma
 • Vasküler Lezyonlar
 • İnce Tüy Epilasyonu
 • Tüy sarartma

UYGULAMALI TANITIM VİDEOSU

 

UYGULAMA SONUÇLARI / ÖNCESİ / SONRASI

.

Q-Switch Teknolojisinde Devrim

Medlite C6 üstün teknolojisi ile tüm renkteki dövmelerin silinmesinde tüm cilt tiplerinde hızlı ve güvenli tedavi olanağı sağlar.

Kanıtlanmış Güvenilirlik: Hakkındaki klinik çalışmalar ile dünya çapında altın standart Q-Switch Lazer olarak kabul görmüştür.

Eşsiz Çok Yönlülük:  

 • Patentli Smart Infinite başlık daha hızlı uygulama için geliştirilmiştir.
 • 1,2-8,5 mm spot genişliği ve 0,1 mm ayarlanabilir özelliğiyle hassas tedavi sağlar.
 • Sezgisel Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI) uygun tedavi parametrelerinin önceden ayarlanabilmesini sağlar ve hazırlık süresini kısaltır.

Maksimum Güç:

 • Yüksek zirve gücü ve kısa pulse süresi fotoakustik etki ile hedef kromoforu parçalarken çevre dokuya verilen hasarı minimuma indirir.
 • Düzgün Yuvarlak Atış Profili: Sıcak nokta ve sivrilmeler içermeyen homojen ve düzgün yuvarlak bir atış profilidir. Enerjinin daha etkin iletilmesini sağlar, enerji cilde eşit olarak dağılır ve potansiyel yan etkileri azaltır.

 

4 Dalga Boyu & Sınırsız Potansiyel

Medlite C6 tüm renklerdeki dövmeleri siler.

Tüm cilt tiplerinde kullanılır.

Geniş bir endikasyonda FDA onayına sahiptir.

1064 nm: Derin peneterasyon ve düşük melanin emilimi ile dövme silmede en çok tercih edilen dalga boyudur. Özellikle siyah, kahverengi renklerdeki dövmelerin silinmesinde çok etkilidir.
532 nm: Kırmızı, turuncu, kahverengi renklerdeki dövmelerin silinmesinde başarılıdır. Yüzeysel peneterasyon özelliğiyle epidermal pigmente lezyon tedavisinde idealdir.
585 nm (Opsiyonel): Gökyüzü mavisi, mor gibi zor silinebilen dövmelerin tedavisinde başarılıdır.
650 nm (Opsiyonel): Yeşil renkteki dövmelerin silinmesinde kullanılır.

MEDLİTE C6  İle Dövme Nasıl Silinir?

Medlite C6’nın kullandığı özel dalga boyları cilt yüzeyine zarar vermeden cilt altındaki dövme pigmenti tarafından emilir. Lazer enerjisi dövme pigmentini küçük parçacıklara ayırır. Daha sonra vücudun doğal filtresi sistemiyle bu parçalar vücuttan atılır.

MEDLİTE C6 İle Her Renk Dövme Silinir Mi?

Evet, 4 dalga boyuna sahip Medlite C6 ile tüm renklerdeki dövmeler silinebilir.

MEDLİTE C6 İle Dövme Silme Kaç Seans Sürer?

Dövmenin yaşı, derinliği, kullanılan boyanın cinsi gibi etkenlere bağlı değişkenlik gösterse de ortalama 4-8 seans arasında değişir.
Seans aralıkları 4-6 hafta olmalıdır.

MEDLİTE C6 Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

Medlite C6 ile cilt gençleştirme, leke tedavisi gibi işlemler son derece ağrısız ve konforlu uygulamalardır. Dövme silme tedavisinde ise uygulamadan önce hastaya uygulanacak lokal anestezik bir krem ağrı hissini minimuma indirir. Uygulama esnasında kullanılabilen Zimmer Cryo6 hava soğutma cihazı da hastanın ağrı duymadan tedavi yaptırmasını sağlar.

MEDLİTE C6 İle Dövme Silme Sonrası İz Kalır Mı?

Medlite C6 ile dövme silme işleminden sonra herhangi bir iz kalmaz. Bazen uygulama alanında bir kaç ay sonra kaybolan hafif renk değişiklikleri gözlenebilir.

MEDLİTE C6 İle Dövme Silme Sonrası Yan Etki Oluşur Mu?

Dövme silme işleminden sonra uygulama alanında kızarıklık, su toplama gelişebilir. Bu durum en fazla birkaç gün sürer. Hastaların uygulamadan sonra mutlaka güneş koruyucu krem kullanmaları önerilir. İlgili Videolar


----


 

diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat