GentleLASE

Diyarbakır Epilasyon Standartlarını Belirleyen Alexandrite Lazer

GentleLASE, Alexandrite 755 nm dalga boyu ile Candela’nın her tip cilt rengine uyumlu, hızlı, konforlu ve kullanışlı birinci sınıf Lazer epilasyon sistemidir. Dünya genelinde 92 ülkede 25.000’den fazla kullanıcı ile yılda 10 milyondan fazla tedavide kullanılmaktadır. Ülkemizde 300’ün üzerinde kullanıcısı olan ve en fazla tercih edilen Alexandrite Lazer sistemidir. Ayrıca pigment lezyonlar, vasküler lezyonlar ve kırışıklık tedavilerinde mükemmel ve çok yönlü kullanım sağlar. Diyarbakır Epilasyon

Sadece Candela Lazerlerinde kullanılan patentli“Dynamic Cooling Device™ (Kriyojen Gaz Soğutma) ile maksimum hasta güvenliği ve konforu sağlar.

"Beckman Lazer Institute University of California, Irvine, California, USA den Doktor J. Stuart Nelson, M.D., Ph.D., yaptığı klinik çalışma sonucu Lazer tedavisi sırasında epidermisi en iyi koruma yönteminin (DCD™) olduğunu ispatlamıştır."

Uygulama Alanı

  • Lazer Epilasyon: Tüm cilt tiplerinde istenmeyen tüylerde%90' a varan başarı.
  • Pigment Lezyonlar: Güneş lekesi, çiller, cafe-au-lait, melazma, seboroik keratozlar
  • Uygulamanın ardından cilt eski haline döner.
  • Vasküler Lezyonlar: Hemanjioma, telanjiyektazi
  • Cilt Gençleştirme: Kırışıklık giderme

UYGULAMA SONUÇLARI / ÖNCESİ / SONRASI

.

3. Jenerasyon Alexandrite

Daha hızlı… Daha Etkili… Daha Güçlü…

“Candela’nın sahip olduğu epilasyon uygulamalarındaki en iyi Lazer şimdi daha da iyi. Daha hızlı olması ve daha uzun atım süreleriyle, uygulamalarınızdaki seçenekleri arttırıyor, ayrıca kullanıcı dostu arayüzü ve kademeli handpeace mekanizması sayesinde spot büyüklükleri kolayca değiştirilebiliyor. Zaten çok iyi olan bir cihaz çok daha ileri taşınmış.”

Dr. Stephen W. Eubanks

Dermatoloji ve Lazer Merkezi, Harvard Park, Colorado

 

 

Öncü Teknoloji, Yeniden Hayal Edildi ve Tasarlandı

GentleLASE PRO estetik endüstrisinin epilasyon, epidermal pigmente lezyonlar ve kırışıklık tedavisi için üretilmiş, en önde gelen lazer’inin yeniden hayal edilip şekillendirilmiş halini temsil etmektedir.

Daha hızlı ve ileri seviye özelliklerin eklenmiş olması ile üstün sonuçlar elde edilmesini sağlamaya ve kullanıcılarının ve hastalarınının güvenini kazanmaya devam edecektir.

 

 

Candela KaIitesiyle Uygulamalarınızı Daha da İleriye Taşıyın

İleri teknolojisi ve artırılmış kapasitesiyle GentleLASE PRO non-invasif tedavilerinizde seçebileceğiniz en doğru lazer sistemidir.

Uygulama Alanı

  • Lazer Epilasyon: Tüm cilt tiplerinde istenmeyen tüylerde%90′ a varan başarı
  • Pigment Lezyonlar: Güneş lekesi, çiller, cafe-au-lait, melazma, seboroik keratozlar
  • Vasküler Lezyonlar: Hemanjioma, telanjiyektazi
  • Cilt Gençleştirme: Kırışıklık giderme

 

 

Daha Kısa Sürede… 

Dünyadaki en geniş spot büyüklükleri 

Gentle Lase Pro ile diğer sistemlerden çok daha kısa sürede konforlu uygulamalar için Gentle Lase Pro ile diğer sistemlerden çok daha kısa sürede konforlu uygulamalar için Gentle Lase Pro ile diğer sistemlerden çok daha kısa sürede konforlu uygulamalar için Gentle Lase Pro ile diğer sistemlerden çok daha kısa sürede konforlu uygulamalar için.

Daha Hızlı: 2 Hz ‘e kadar arttırılmış tekrarlama oranı ile daha çok hastada, daha hızlı uygulama yapabilmenizi sağlar.

Daha Geniş Alan, Daha Fazla Etki: 6, 8, 10, 12, 15 ve 18 mm standart spot ve 20, 22, 24mm opsiyonel spot büyüklükleri ile daha geniş alanda%30’ a kadar daha kısa sürede epilasyon yapabilmenizi sağlar.

Değişen Atım Süreleri: 3-300 ms atım süresinde, 150 J/cm2 ‘ ye çıkabilen fluans aralığı ile ve etkin epilasyon ve çok daha geniş alanlarda epidermal pigmente tedaviler yapabilmenizi sağlar.

Dokunmatik, Renkli ve Türkçe Ekran: Tedavi parametrelerini çok daha kolay seçip kaydedebilmeniz için yeniden tasarlanmıştır. Birçok ergonomik tasarıma sahip hafif iletim sistemleri arasından tedavi konforunu daha da arttıracak başlık seçilmiştir.

 

Teknik Özellikler
Lazer Türü Long Pulse Alexandrite Lazer
Dalga Boyu 755 nm
Pulse 2 Hz ‘e kadar tekrar oranı
Spot Büyüklüğü (Diameter) 6 mm, 8mm, 10 mm,12 mm, 15 mm, 18 mm20,22,24mm (Opsiyonel)
Doz Aralığı 150 J/cm2 ‘e kadar
Işın İletimi Lens 2.5 m optik fiber el aparatlı
Atış Kontrolü El butonu – Ayak Pedali
Boyutlar 42.6″ Y x 19.9″ G x 36.9″ D (108.2 cm x 50.5 cm x 98.8 cm)
Ağırlık 237 Ibs (107 kg)
Elektriksel 230 V 50/60 Hz, tek faz, 20 A veya 30 A
Dinamik Soğutma Sistemi Entegre kontrollü, Cryogen saklamalı ve spotlu el tabancısı
Cryogen HFC 134a
DCD Sprey Süresi Kullanıcı ayarlama aralığı: 20-100 ms
DCD Erteleme Süresi Kullanıcı ayarlama aralığı: 3, 5, 10-150 ms
DCD Post Sprey Erteleme Süresi Kullanıcı ayarlama aralığı: 0 – 100 ms

Dynamic Cooling Device™ (Kriyojen Gaz Soğutma)

Günümüzde, teknoloji çok hızlı ilerlemekte ve Tıp dünyası bu ileri teknolojiden faydalanarak her geçen gün daha  konforlu çözümler üretmektedir. Dermatolojik ve Estetik birçok uygulamada da Profesyoneller ileri teknoloji kullanarak ağrısız, acısız uygulamalar yapabilmektedirler.

diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat